Asystent projektanta branży instalacyjnej-sanitarnej

Biuro Inżynierskie Trakt

Kamienna Góra/Wrocław, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za opracowywanie projektów branży instalacyjnej-sanitarnej (w zakresie kanalizacji, sieci wodnych, gazowych i cieplnych) związanych z przebudową i budową dróg oraz uzgadnianie tych projektów z zarządcami sieci.
W zakres obowiązków wchodzi również wykonywanie obliczeń hydraulicznych, hydrologicznych oraz wykonywanie operatów wodno-prawnych.

Firma zapewnia:
- możliwość rozwoju i uzyskania uprawnień,
- pracę z młodym, dynamicznym zespole,
- współpracę ze specjalistami różnych branż,
- ciekawą pracą przy ambitnych projektach.

Przewidujemy docelowo zatrudnienie na umowę o pracę na czas nieokreślony

Wymagania

- ukończone studia inżynierskie (inżynieria środowiska, ochrona środowiska bądź pokrewne,
- znajomość MS Office 2007
- znajomość AutoCAD min. 2009 (lub nowsze; mile widziana znajomość AutoCAD Civil oraz nakładek branżowych)
- czynne prawo jazdy kategorii B
- umiejętność pracy w zespole projektowym
- dobra organizacja pracy
- samodzielność
- odpowiedzialność

Prezentacja firmy

Biuro Inżynierskie TRAKT powstało 01.09.2008 r. jako odpowiedź na zapotr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Czas trwania umowy
3 miesiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
premia uznaniowa
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie