Asystent projektanta branży hydrotechnicznej

Projmors Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o.

Gdańsk, pomorskie

Opis stanowiska pracy

PROJMORS Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. jest istniejącym od 1948 r. wiodącym biurem projektowym oraz twórcą wielu projektów w kraju i zagranicą. Biuro specjalizuje się między innymi w projektowaniu obiektów morskich (w tym portów, stoczni, nabrzeży, falochronów itp.), obiektów przemysłowych (w tym budynków wielofunkcyjnych, składów i magazynów, budynków administracyjno-socjalnych itp.) czy obiektów wojskowych (w tym strzelnice, hangary, platformy do mycia pojazdów, stacje paliw, strefy składowania amunicji). Ponadto od 2015 roku biuro jest częścią grupy technologicznej ASE.

W związku z dynamicznym rozwojem, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Gdańsk

Opis stanowiska pracy:

Obowiązki:

  • Współpraca przy opracowywaniu projektów koncepcyjnych, budowlanych, wykonawczych oraz powykonawczych.
  • Dbałość o zapewnienie zgodności projektów z aktualnymi normami, specyfikacjami i wymaganiami kontraktowymi.
  • Zapewnienie realizacji projektów zgodnie z ustalonym harmonogramem, wg określonych standardów.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek budownictwo, specjalność: budownictwo wodne i morskie.
  • Minimum 1 rok doświadczenie zawodowego na stanowisku asystenta projektanta w branży hydrotechnicznej.
  • Znajomość oprogramowania AutoCAD i Autodesk Robot Structural
  • Mile widziana znajomość oprogramowania branżowego Geo5, GGU Retain,
  • Mile widziana znajomość programu Advance Steel.
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Prawo jazdy kat. B
  • Dobra organizacja pracy, odpowiedzialność i samodzielność, rzetelność i terminowość w realizacji powierzonych zadań.

Oferujemy:

  • Praca przy interesujących projektach realizowanych zarówno w kraju jak i zagranicą.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia adekwatne do posiadanych kompetencji i doświadczenia.
  • System premiowy uzależniony od realizacji celów.
  • Możliwość dalszego podnoszenia kwalifikacji i kreowania własnej ścieżki kariery poprzez szkolenia zawodowe oraz współpracę z doświadczonymi specjalistami.
  • Szeroki pakiet socjalny m.in. prywatna opieka medyczna.

Wszystkie oferty powinny zawierać klauzulę: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 o ochronie danych osobowych (tekst jednolity Dz. U. 2002.101.926. z późn. zm.) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zm.)”

Jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prezentacja firmy

"Projmors" Biuro Projektów Budownictwa Morskiego Sp. z o.o. jest ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis