ASYSTENT PROJEKTANTA BRANŻY DROGOWEJ

Trakt Sp. z o.o. Sp. k.

Skoczów k Bielsko Biała, śląskie

Opis stanowiska pracy

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT Sp. z o.o. sp. k. świadczy usługi projektowania i nadzoru budowlanego w zakresie obiektów komunikacyjnych. Obecnie do siedziby firmy w Skoczowie poszukujemy osób na stanowisko:

ASYSTENT PROJEKTANTA LUB PROJEKTANT BRANŻY DROGOWEJ

Zakres obowiązków:

- udział w projektowaniu dróg,

- udział w nadzorach autorskich i inwestorskich.

Wymagania

WYMAGANIA:

- doświadczenie zawodowe w projektowaniu dróg (min. rok),

- na stanowisko Projektanta - uprawnienia do projektowania w specjalności drogowej,

- ukończone studia wyższe kierunkowe,

- umiejętność obsługi komputera (Ms Office, AutoCAD, mile widziane Civil 3D),

- umiejętność pracy zespołowej,

- rzetelność, samodzielność, systematyczność, odpowiedzialność.

OFERUJEMY:

- atrakcyjne wynagrodzenie,

- premie motywacyjne zależne od wyników pracy Kandydata,

- komfortowe warunki pracy,

- udział w ambitnych zadaniach projektowych dających szerokie możliwości rozwoju zawodowego.

Na aplikacji prosimy o dopisanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych, Dz.U. Nr 133 Poz. 883)".

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko wybranym kandydatom.

Prezentacja firmy

Biuro Projektów Budownictwa Komunikacyjnego TRAKT jest nowoczesną, prężn... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
Po okresie próbnym możliwość zatrudnienia na umowę na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie