Asystent Projektanta Branży Drogowej

ALDROG Sp. z o.o.

61-361 Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Biuro projektowe ALDROG Sp. z o.o. poszukuje pracowników na stanowisko:
- asystent projektanta branży drogowej.

Pracownikom oferujemy:
- pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie;
- współpracę z doświadczonymi inżynierami;
- możliwość rozwoju zawodowego;
- udział w wielu różnorodnych projektach, w tym dróg publicznych,
stacji elektroenergetycznych, polderów, dróg wewnętrznych
- dużą indywidualność w działaniu;
- elastyczne godziny pracy;
- wynagrodzenie zgodne z kompetencjami.

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
- wykształcenia technicznego - mile widziani studenci (budownictwo, specjalność: drogi/autostrady/ulice, lotniska );
- umiejętności czytania rysunków technicznych;
- znajomości obsługi programów: WORD, EXCEL, OUTLOOK, AUTOCAD w praktyce;
- otwartości na nowe ambitne wyzwania zawodowe;
- poczucia odpowiedzialności za powierzone zadania;
- umiejętności organizacyjnych (organizacja i planowanie zadań, terminowość, dokładność i systematyczność);
- umiejętności pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Oferujemy Państwu kompleksowe wykonanie opracowań projektowych budownict... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/07/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Architektura, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria