Asystent projektanta branży drogowej i mostowej

Biuro Inżynierskie Trakt

58-400 Kamienna Góra, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Poszukujemy ambitnych, szybko uczących się osób.

Osoba zatrudniona na stanowisku asystenta projektanta branżowego  będzie odpowiedzialna za

- opracowywanie dokumentacji projektowej branży drogowej lub mostowej,

- uzgadnianie dokumentacji,

- koordynację projektów branżowych realizowanych przez podwykowanców

- kontakt partnerem wykonawczym przy projektach w formule projektuj+buduj,

- udział w pracach laboratorium drogowego

Firma zapewnia:
- umowę o pracę w wymiarze pełnowymiarowym (pon-pt 7:00-15:00), osoby studiujące możemy zatrudnić w niepełnym wymiarze godzinowym, z możliwością pracy również w soboty.
- pracę z młodym, dynamicznym zespole,
- pracę firmie z wieloletnim doświadczeniem, z cenionymi i doświadczonymi projektantami wielu branż
- możliwość rozwoju
- ciekawą pracą przy ambitnych projektach,
- zdobywanie wielu nowych doświadczeń
- stałe wynagrodzenie + premie.

Wymagania

- ukończone co najmniej studia inżynierskie na kierunku budownictwo (mile widziane ukończone studia magisterskie w specjalizacji z zakresu inżynierii lądowej )/ w przypadku płatnej praktyki szukamy studentów co najmniej III roku studiów inżynierskich
- znajomość MS Office 2007,
- znajomość AutoCAD 2010 wraz z pakietem AutoCAD Civil (mile widziane szkolenia specjalistyczne)
- alternatywnie znajomość Microstation wraz z pakietem InRoads,
- czynne prawo jazdy kategorii B,
- umiejętność pracy w zespole,
- odpowiedzialność i samodzielność,
- znakomita organizacja pracy.
- nastawienie na wykonanie powierzonego zadania w jak najlepszy sposób, w określonym czasie.
- komunikatywność

Prezentacja firmy

Biuro Inżynierskie TRAKT powstało 01.09.2008 r. jako odpowiedź na zapotr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/10/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3-12 miesięcy
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
uznaniowe, zależne od efektów pracy
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie