Asystent Projektanta - branża elektryczna

Proerg Sp. z o.o. Sp. k.

41-506 Chorzów, śląskie

Opis stanowiska pracy

- opracowanie dokumentacji projektowych i powykonawczych dla obiektów
elektroenergetycznych,
- koordynacja pracy w powierzonym zakresie i terminie,
- pozyskiwanie danych niezbędnych do realizacji przydzielonego zadania,
- prowadzenie uzgodnień związanych z realizowaną dokumentacją projektową.

Wymagania

- wykształcenie kierunkowe - elektrotechnika lub pokrewne
- znajomość podstaw i zasad rysunku technicznego,
- znajomość obsługi AutoCAD,
- umiejętność pracy w zespole,
- samodzielność, zaangażowanie, dokładność i sumienność podczas wykonywania
przydzielonych zadań.

Mile widziane będą również:
- prawo jazdy kat. B,
- znajomość języka angielskiego

Prezentacja firmy

PROERG z siedzibą w Chorzowie jest dynamicznie rozwijającym się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Energetyka