Asystent Projektanta / Automatyk

Control Service

26-110 Skarżysko-Kamienna, świętokrzyskie

Opis stanowiska pracy

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- tworzenie schematów elektrycznych

- programowanie sterowników PLC

- ścisłą współpracę z Zakładem Produkcyjnym

Wymagania

- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

- wykształcenie wyższe, preferowane kierunki automatyka, elektrotechnika

- umiejętność pracy z dokumentacją techniczną

-dokładność oraz bardzo dobrą organizację pracy własnej

-znajomość zagadnień z zakresu automatyki, elektrotechniki

-wymagana znajomość AUTOCAD

Prezentacja firmy

Control Service to firma z bogatym doświadczeniem od lat z powodzeniem d... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/11/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria