Asystent Product Managera w Dziale Turystyki Wycieczkowej

Nowa Itaka Sp. z o.o.

Opole, opolskie

Miejsce pracy: Opole

Opis stanowiska:

  • Korespondencja z kontrahentami zagranicznymi
  • Przygotowanie oferty katalogowej
  • Rozliczenia zagraniczne
  • Kalkulacje cen oraz ofert specjalnych
  • Przygotowywanie dokumentacji dla wyjeżdzających grup

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Znajomość geografii świata oraz zagadnień turystyki zagranicznej
  • Znajomość programu EXCEL, w celu dokonywania rozliczeń i kalkulacji
  • Zainteresowanie podróżami
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Kreatywność
  • Doskonała organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Wykształcenie minimum średnie

Mile widziane:

  • Znajomość branży turystycznej
  • Wykształcenie kierunkowe
  • Komunikatywna znajomość j. francuskiego

Oferujemy:

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę u lidera polskiego rynku turystycznego
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • Możliwość awansu na przestrzeni 1 roku
  • Dofinansowanie wakacji w atrakcyjnych miejscach dla Ciebie i Twoich bliskich
  • Dofinansowanie karty Multisport i prywatnej opieki zdrowotnej
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.