Asystent Prezesa Zarządu

Infoster Projekt Sp. z o.o.

Tarnów, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Wsparcie operacyjne prezesa w prowadzeniu spraw spółek wchodzących w skład holdingu,
- Sporządzanie umów,
- Przygotowywanie pism urzędowych, listów, raportów
- Wyszukiwanie kontrahentów, reaserch, badanie rynku,
- Obsługa biura, negocjowanie umów,
- Praca niezwykle odpowiedzialna
- przygotowanie do awansu na stanowisko kierownicze w firmie

Wymagania

- wykształcenie wyższe
- Doskonała znajomość Excela, Worda i PowerPointa,
- Umiejętność wyszukiwania informacji i umiejętność szybkiego uczenia się,
- Znajomość realiów prowadzenia biznesu w Polsce
- Dyspozycyjność,
- Bardzo dobra znajomość języka polskiego (!) i angielskiego,
- Prawo jazdy,

Prezentacja firmy

Nasza firma zajmuje się w chwili obecnej konstruowaniem maszyn i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
30/04/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
2 000PLN - 4 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Inne, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat