Asystent Prezesa Zarządu

Brainstorm Group Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

- przygotowanie materiałów dla zarządu (zbieranie danych od poszczególnych pracowników, przygotowywanie estymacji, komunikacja aktualnych KPI, prezentacji w MS Power Point, dokumentów w MS Word, analizy danych w MS Excel, raportów z systemu CRM )

- przygotowywanie komunikatów dla całej Grupy Kapitałowej

- przygotowywanie i obróbkę materiałów do publikacji (internet, prasa)

- obsługę gości zarządu

- obsługę poczty przychodzącej i wychodzącej

- obsługę platformy szkoleniowej (generowanie wsadu do platformy, filmy, artykuły, podręczniki)

- obróbkę informacji wykorzystywanych w portalach społecznościowych i innych kanałach komunikacji

- rezerwację biletów, hoteli itd.

- komunikację w imieniu zarządu z Klientami, dostawcami itd.

Obowiązki dodatkowe:

- przygotowywanie ofert przetargowych

- koordynacja projektów doradczych lub szkoleniowych w imieniu zarządu

Wymagania:

- Minimum 2 lat doświadczenia na podobnym stanowisku

- Dyspozycyjności i gotowości do realizacji nowych projektów

- Entuzjazmu i zaangażowania w pracę

- Wysokiej orientacji na cel

- Umiejętności analitycznego myślenia, wnioskowania i syntezy informacji.

- Szerokiego spojrzenia na biznes i potrzeby firmy

- Chęci ciągłego rozwoju i otwartości na informacji zwrotną

- Umiejętności biegłego posługiwania się MS Office

- Posiadania Prawo Jazdy Kat. B i doświadczenia w prowadzeniu samochodu

- znajomości języka angielskiego

W ramach zatrudnienia zapewniamy:

- dużą ilość wyzwań i okazji do rozwoju

- duże zróżnicowanie aktywności

- pracę w zespole pasjonatów i ekspertów w swoich dziedzinach

- narzędzia pracy (laptop, telefon)

- kartę multisport 50% dofinansowania

- uczestnictwo w ciekawych projektach rozwojowych

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV i LM wyłącznie poprzez platformę infopraca.

Prezentacja firmy

Brainstorm Group Sp z o.o. to lider na polskim rynku usług szkoleniowych... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/05/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja