Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

- obsługa korporacyjna Klientów Kancelarii (przygotowywanie dokumentów korporacyjnych, wniosków do KRS, rejestracja spółek, kontakt z sądami),

- pomoc w prowadzeniu oraz załatwianiu spraw administracyjnych (kontakt z urzędami, osobiste wizyty w urzędach, przygotowywanie i składanie pism i wniosków w zakresie prowadzonych spraw),

- bieżące wsparcie zespołu Kancelarii.

Wymagania

Nasze wymagania:

- ukończone studia magisterskie na wydziale prawa albo administracji,

- dobra znajomość prawa spółek handlowych, prawa administracyjnego i postępowania administracyjnego,

- dyspozycyjność,

- umiejętność pracy pod presją czasu,

- umiejętność organizacji pracy własnej,

- dobra znajomość Pakietu MS Office (Excel, Word) i obsługi urządzeń biurowych,

- wysoka kultura osobista,

- zdolności interpersonalne,

- odpowiedzialność, rzetelność,

- umiejętność pracy w zespole.

Doświadczenie w pracy w Kancelarii będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

- pracę w młodym i dynamicznym zespole,

- możliwość rozwoju zawodowego,

- warunki finansowe do uzgodnienia.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz z listem motywacyjnym. Uprzejmie dziękujemy za nadsyłane zgłoszenia aplikacyjne oraz informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Kancelaria świadczy na rzecz swoich Klientów kompleksową obsługę prawną ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
nieoznaczony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Prawo / Prokuratura