Opis stanowiska pracy

Poszukiwana osoba do pracy biurowej polegającej na kontakcie z klientami, pozyskiwaniem zleceniodawców, a także na przygotowaniu niezbędnych dokumentów z zakresu branży nieruchomości. Nie wymagane doświadczenie. Istotne, by osoba aplikująca cechowała się wysoką kulturą osobistą, nienaganną prezencją oraz sympatyczną aparycją.

Wymagania:
- wykształcenie minimum średnie
- bezproblemowe korzystanie z komputera oraz poruszanie się w internecie
- obsługa urządzeń biurowych
- dyspozycyjność
- wysoka kultura osobista

Dodatkowymi atutami będą:
- wykształcenie kierunkowe
- prawojazdy kat. B
- doświadczenie w pracy biurowej

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się pośrednictwem w zakresie obrotu nieruchomościam... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
18/02/2016
Wymiar etatu:
Obojętne
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
1 850PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Nieruchomości - pośrednictwo, wycena