Opis stanowiska pracy

Międzynarodowa Fundacja na Rzecz Rozwoju Nauki i Promocji Zdrowia inspiruje do działania ludzi, których łączy chęć odkrywania nowych kierunków rozwoju nauki i działania dla dobra społecznego, a także kreowanie zdrowego punktu widzenia. Międzynarodowy charakter Fundacji pozwala dzielić doświadczenia z innymi krajami, co owocuje nowatorskimi projektami i pozwala na realizację wspólnych, użytecznych społecznie i gospodarczo celów.

W związku z dynamicznym rozwojem fundacji poszukujemy kandydatów na stanowisko Asystent Naukowy.

Zatrudniona osoba będzie odpowiedzialna m.in. za:

• Pisanie tekstów w języku angielskim w dziedzinie zdrowia, żywienia i suplementacji
• Research internetowy na potrzeby projektów
• Wsparcie zespołu w prowadzeniu projektów

Oferujemy:

• Możliwość rozwoju i podnoszenia swoich kwalifikacji
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności
• Udział w interesujących, rozwojowych projektach
• Duży zakres samodzielności i odpowiedzialności przy realizacji zadań
• Stałe wsparcie merytoryczne i organizacyjne doświadczonych współpracowników
• Pracę w przyjaznej, motywującej atmosferze

Wymagania

Od zainteresowanych współpracą oczekujemy:

• Wykształcenia wyższego z zakresu żywienia lub pokrewnego kierunku
• Biegłej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie
• Doświadczenia w pisaniu w języku angielskim w zakresie żywienia i suplementacji
• Umiejętności w wyszukiwaniu wartościowych informacji w Internecie oraz opracowywaniu wyników w skróconej formie
• Samodzielności w działaniu
• Zaangażowania i inicjatywy
• Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych
• Nastawienia na realizacją powierzonych celów
• Kreatywności w działaniu
• Mile widziane doświadczenie w przygotowywaniu materiałów do wniosków grantowych i dotacyjnych

Dokumenty aplikacyjne (cv, list motywacyjny) prosimy przesyłać w języku angielskim.

Prezentacja firmy

Equity Labs jest spółką zapewniającą kompleksową obsługę projektów badaw... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/05/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inne