Asystent/Młodszy specjalista_branża spedycyjno logistyczna_Świdnik

In Temporis Polska Sp. z o.o.

Świdnik, lubelskie

Od: In Temporis Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Świdnik

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Tylko praktyki

Wykształcenie: Wyższe licencjackie

Branża: Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców

Dla naszego Klienta, firmy z branży spedycyjno - logistycznej w Świdniku, poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku Asystenta / Młodszego specjalisty - osoby do przyuczenia na stanowisko Spedytora.

Nr ref: AS/ŚW/2014

Obowiązki:

Wsparcie działań Spedytorów, tj:

  • Wsparcie w bieżącej obsłudze zleceń spedycji drogowej;
  • Utrzymywanie stałego kontaktu z kierowcami;
  • Współudział w tworzeniu grafików transportowych;
  • Weryfikacja dokumentów związanych z transportem;
  • Współpraca oraz dbałość o dobre relacje z Klientami firmy, partnerami oraz podwykonawcami;

Wymagania:

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Chęci rozwoju w branży logistyczno spedycyjnej;
  • Bardzo dobra organizacja pracy, konkret i samodzielność w działaniu;
  • Pozytywne nastawienie do pracy, komunikatywność, umiejętność współpracy;
  • Wykształcenie wyższe (licencjackie), kierunkowe - mile widziane;
  • Dyspozycyjność do rozpoczęcia działania od zaraz;
  • Umiejętność obsługi komputera, MS Office;
  • Prawo jazdy kat. B.

Klient oferuje:

  • Pracę w stabilnej firmie w oparciu o umowę zlecenie- na samodzielnym stanowisku, możliwość zatrudnienia w oparciu o umowe o pracę;
  • Możliwość przyuczenia się do zawodu Spedytora;
  • Pracę w miłej atmosferze w młodym zespole;
  • Możliwość awansu i rozwoju w strukturach firmy.

Oferta pracy tymczasowej, licencja nr 1954

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Aplikacje bez numeru referencyjnego lub nazwy stanowiska nie będą brane pod uwagę.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997r. o ochronie danych osobowych tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.