Opis stanowiska pracy

  • wsparcie przy koordynacji projektów w branży: konstrukcje stalowe,
  • bieżąca obsługa klientów w zakresie przygotowania ofert (wyceny, listy materiałowe, określanie pracochłonności itp.)
  • kontakt z kooperantami,
  • monitoring zleceń,
  • nadzór nad terminowością wykonywanych zleceń,
  • udział w spotkaniach na terenie budowy (wyjazdy służbowe)

  • Praca w Poznaniu
  • Poniedziałek- piątek, jedna zmiana
  • Umowa o pracę, z możliwością stałego zatrudnienia

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne, budowlane lub pokrewne,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku pracy,
  • wiedza techniczna z zakresu konstrukcji stalowych,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do wyjazdów służbowych (kilka razy w miesiącu)
  • chęć nawiązania stałej współpracy

  • zapraszamy do kontaktu również studentów studiów zaocznych

Prezentacja firmy

Pragniemy przedstawić Państwu firmę Domino Polska Sp. z o.o. Domi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
13/09/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Czas trwania umowy
UMOWA NA OKRES PRÓBNY/ STAŁE
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria