Asystent Managera Produktów Marketingu Internetowego

Semcore

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Tworzymy unikalne rozwiązania w zakresie pozycjonowania stron internetowych.

Nasza strategia zakłada skuteczną i opłacalną promocję firm w sieci, a dyscyplina oraz zaangażowanie pozwalają na precyzyjne osiąganie wspólnych celów, czerpiąc przy tym sporą satysfakcję.

SEMCORE – ↑ ponad konkurencją

STANOWISKO:

Miejsce pracy: Poznań, Wielkopolska

Rodzaj zatrudnienia: umowa o pracę

Wynagrodzenie: 2 - 3 tys. zł

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku ma wspomagać jedną z ważniejszych funkcji w firmie, a jej praca ma dotyczyć pomocy przy tworzeniu nowych produktów na podstawie wytycznych zespołu oraz analizy rynku.

Zakres obowiązków obejmuje pomoc przy kreacji nowych usług, opracowywaniu makiet systemów informatycznych (aplikacji), dotyczących zarządzania produktem oraz wdrażanie i opracowywaniu strategii marketingowych. Ponadto, ważnym elementem będzie wspomaganie przy efektywnym zarządzaniu obecnym portfelem usług firmy i ich optymalizacją na podstawie badań konkurencji oraz wewnętrznych innowacji.

Najważniejsze obowiązki:

  • pomoc przy analizie i monitoring rynku SEO/SEM;
  • pomoc przy kreacji nowych usług/produktów;
  • pomoc przy wdrażaniu nowych usług;
  • pomoc w zarządzaniu portfelem usług firmy;
  • pomoc przy badaniu konkurencji;
  • współpraca z działem sprzedaży, SEO oraz marketingu.

Oferujemy:

  • pracę wśród najlepszych specjalistów w branży i pasjonatów pod względem realizacji projektów;
  • świetne warunki pracy oraz pełne wsparcie mentora;
  • niesamowitą atmosferę i uczciwą ocenę potencjału każdego pracownika.

Jesteśmy zdeterminowani, aby osiągnąć sukces, a czy Ty jesteś gotowy, żeby do nas dołączyć?

Prosimy o wysłanie CV oraz krótkiej wiadomości, która przekona nas do zaproszenia na rozmowę przy dobrej kawie.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez SEMCORE s.c. z siedzibą w Poznaniu przy ulicy Głogowskiej 70/4 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

Wymagania

Wymagamy od kandydatów:

  • kreatywny oraz analityczny umysł;
  • zdyscyplinowany i przejrzysty warsztat pracy;
  • pogodne usposobienie, nastawienie na realizację celów oraz silna wewnętrzna motywacja;
  • mile widziana znajomość programów analitycznych oraz narzędzi marketingowych;
  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub w branży SEO/SEM.

Prezentacja firmy

SEMCORE – ↑ ponad konkurencją <br/> <br/>Stawiamy na rozwój każdego prac... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
20/06/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 500PLN - 3 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media, Praca Administracja biurowa, Praca Internet / e-commerce, Praca IT - Project Management, Praca Reklama / Komunikacja