Asystent managera produkcji

Max Power Sp. z o.o.

Dzierżoniów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

Agencja Pracy Max Power Sp. z o.o. (agencja pracy: certyfikat o numerze rejestru 5944) dla swojego Klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej, poszukuje osób do pracy na stanowisko:

Nr ref. AM/DZ/15

Miejsce pracy: Dzierżoniów

Obowiązki:
• Aktywne wspieranie managera produkcji
• Nadzór nad funkcjonowaniem linii produkcyjnej
• Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych oraz stosowania norm jakościowych
• Sporządzanie raportów

Wymagania:
• Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego na stanowisku związanym z kierowaniem zespołem pracowników produkcyjnych
• Umiejętność kierowania zespołem pracowników i efektywnego planowania jego pracy
• Mile widziana znajomość budowy maszyn produkcyjnych (pras tnących i drukujących)
• Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym – warunek konieczny
• Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód)
• Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe)
• Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
• Gotowość do pracy w systemie zmianowym
• Dyspozycyjność i chęć rozwoju zawodowego

Oferujemy:
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Możliwość rozwoju zawodowego
• Atrakcyjne wynagrodzenie (w zależności od posiadanych kwalifikacji i doświadczenia)
• Stabilne warunki zatrudnienia na podstawie umowy o pracę tymczasową

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesłanie CV.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Prosimy o dołączenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacyjnego (zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych, Dz. U. 1997 nr 133 poz. 883 z późniejszymi zmianami. zm."

Prezentacja firmy

Max Power Sp. z o.o. to nowoczesna i dynamicznie rozwijająca się firma ś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/03/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria