Asystent Managera Produkcji / Lider linii produkcyjnej

Alphavision Polska Sp.z o.o.

Dzierżoniów, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Nadzór nad funkcjonowaniem linii produkcyjnej;
  • Kierowanie zespołem pracowników produkcji;
  • Zapewnienie realizacji planów produkcyjnych oraz stosowania norm jakościowych;
  • Sporządzanie raportów.

Wymagania

  • Minimum 1 rok doświadczenia zawodowego w zakresie zarządzania produkcją/nadzorowaniu linii produkcyjnej – warunek konieczny;
  • Umiejętność kierowania zespołem pracowników i efektywnego planowania jego pracy;
  • Mile widziana znajomość budowy maszyn produkcyjnych (pras tnących i drukujących);
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. komunikatywnym – warunek konieczny;
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziany własny samochód);
  • Wykształcenie techniczne (preferowane wyższe);
  • Umiejętność obsługi komputera oraz pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel);
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym;
  • Dyspozycyjność i chęć rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się cięciem, formatowaniem i drukowaniem na foliach optycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Inne, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości