Asystent Managera/Manager

Klient Infopraca.pl

Katowice, 40-004, śląskie

Opis stanowiska pracy

Szybko rozwijająca się firma marketingowa otwiera rekrutację w Katowicach!
Poszukuje ambitnych i energicznych osób, nastawionych na rozwój, pragnących zdobyć doświadczenie w pracy w międzynarodowym środowisku.

Obecnie prowadzimy rekrutację na różne stanowiska, poszukujemy osób, które wezmą udział w treningu managerskim. Ich zadaniem będzie nadzorowanie, motywowanie, zarządzanie i nadzorowanie zespołu oraz praca przy bieżących kampaniach marketingowych.

Wymagania

Wymagania

Jako rozwojowa firma jesteśmy nastawieni na prowadzenie szkoleń, dlatego doświadczenie w brażny nie jest wymagane!

Dbamy o profesjonalny wizerunek naszej firmy, dlatego szukamy osób, które:

- są pozytywne i otwarte na nowości,
- chcą się uczyć,
- są pełnoletnie,
- mają łatwość w nawiązywaniu kontaktu z innymi ludźmi,
- nie boją się wyzwań,
- są nastawione na rozwiązywanie problemów

Prezentacja firmy

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
26/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Wynagrodzenie
2 000PLN - 3 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Marketing / PR / Social Media