Asystent Managera Jakości/Specjalista ds. jakości

Alphavision Polska Sp.z o.o.

Dzierżoniów, Bielawa, Świdnica, dolnośląskie

Opis stanowiska pracy

  • Realizacja celów jakościowych;
  • Współpraca z klientami w obszarze jakości;
  • Rozwiązwanie problemów w obszarze jakości oraz wdrażanie akcji korygujących;
  • Przygotowywanie dokumentacji jakościowej;
  • Szkolenie pracowników z zakresu jakości.

Wymagania

  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku w dziale jakości firmy produkcyjnej;
  • Znajomość narzędzi jakościowych;
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie - warunek konieczny;
  • Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne);
  • Dobra znajomość MS Excel;
  • Mile widziane prawo jazdy kat. B oraz własny samochód;
  • Asertywność, dyspozycyjność, bardzo dobra organizacja pracy i chęć rozwoju zawodowego.

Prezentacja firmy

Firma zajmuje się cięciem, formatowaniem i drukowaniem na foliach optycz... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/12/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Kontrola jakości, Praca Kadra zarządzająca, Praca Praca na produkcji, Praca Inne