Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

  • Młodszy Inżynier Budownictwa-Asystent Majstra – pracujący z komunikatywną znajomością języka niemieckiego.
  • asystowanie przy kierowaniu brygadą podległych pracowników
  • nadzorowanie jakości, terminowości i zgodności wykonywanych robót z dokumentacją
  • zamawianie materiałów
  • wykonywanie obmiarów robót
  • przygotowywanie frontu robót

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe o kierunku – budownictwo
  • komunikatywna znajomość języka niemieckiego
  • efektywna umiejętność organizacji czasu pracy
  • prawo jazdy kat.

Oferujemy:

  • pracę w uznanej i cenionej firmie klinkierowej na rynku niemieckim i luxemburskim
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • zdobywanie doświadczenia przy realizacji prestiżowych projektów budowlanych
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • zatrudnienie od zaraz, umowa o pracę
  • niezbędne narzędzia pracy

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez LAGIERSKI Klinkerbau GmbH & Co. KG z siedzibą w Neckarsulm."

Prezentacja firmy

LAGIERSKI Klinkerbau GmbH & Co. KG jest firmą budowlaną, która od ponad ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inne