ManpowerGroup Sp. z o.o.

Asystent magazynu

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki

Numer ref. AMA/063/AJĘ

Zadania:

  • Kontakt z klientem wewnętrznym oraz zewnętrznym (magazyny, sklepy, dostawcy etc.)
  • Wprowadzanie danych do systemu
  • Raportowanie
  • Planowanie harmonogramów dostaw
  • Koordynacja działań magazynowych
  • Współpraca z kierownikiem magazynu

Oferta:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość zatrudnienia bezpośrednio w firmie klienta po 3 miesiącach
  • Praca w firmie znanej w branży
  • Praca na magazynie tranzytowym
  • Wynagrodzenie ok 3500 zł brutto/miesięcznie
  • Praca w systemie zmianowym
  • Możliwości rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia
  • Benefity w postaci m.in. prywatnej opieki medycznej, karty Multisport, różnych zniżek

Wymagania:

  • Wykształcenie min. średnie (mile widziani studenci/ absolwenci Logistyki)
  • Posiadanie bądź gotowość do wyrobienia książeczki sanepidu
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Zaangażowanie i chęć nauki
  • Kreatywność

Oferta dotyczy pracy tymczasowej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials