Asystent lub Asystentka Serwisu Kraków

Copy Felix

31-242 KRAKÓW, małopolskie

Opis stanowiska pracy

Copy Felix, firma działająca na rynku małopolskim od 22 lat poszukuje:

Pracownika Obsługi Działu Serwisu

Podstawowe zadania na stanowisku to:

  • obsługa telefoniczna klientów
  • przyjmowanie zleceń serwisowych
  • fakturowanie, przyjmowanie FV zakupowych rozchód materiałów w programie magazynowym, przesunięcia międzymagazynowe
  • przygotowywanie dokumentacji dla serwisu : protokoły, gwarancje serwisowe, karty wykonania usługi
  • skanowanie i archiwizacja dokumenów
  • raportowanie i wprowadzanie do systemu wykonanych zadań
  • obsługa korespondencji i przesyłek

Wymagania

  • znajomość programu magazynowo-ksiegowego (mile widziana Optima)
  • komunikatywna znajomość j. angielskiego
  • bardzo dobra znajomość pakietu Office (Excel, Word - korespondencja seryjna, Outlook)
  • komunikatywność
  • umiejętność pracy w zespole i z klientami B2B

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, rozwijającej się firmie
  • stałe godziny pracy
  • możliwość rozwoju
  • umowę o pracę
  • szkolenia

Zapraszmy do zapoznania się z nami naszej stonie firmowej oraz facebook'u.

W CV prosimy umieścić aktualną klauzulę dot. przetwarzania danych osobowych

ZAPRASZAMY !

Prezentacja firmy

Firma to ludzie, nie tacy z przypadku tylko tacy, którzy umieją z... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa