Opis stanowiska pracy

Oferujemy:
• możliwość pracy w renomowanej klinice weterynaryjnej na Śląsku
• stabilną, pełną wyzwań pracę w młodym, ambitnym zespole
• umowę o pracę i satysfakcjonujące wynagrodzenie
• możliwość dalszego rozwoju zawodowego
• pracę w miłej atmosferze
• pracę na profesjonalnym sprzęcie medycznym

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy:
• wykształcenia kierunkowego- technik weterynarii
• wysokiej kultury osobistej
• zaangażowania
• dyspozycyjności
Dodatkowe atuty:
• doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
• umiejętność obsługi programu KlinikaXP
• prawo jazdy kat.B
• znajomość języków obcych

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi osobami.

Prosimy o zamieszczenie w cv następującej klauzuli.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji prowadzonych przez Cursor S.A. (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust. nr 133 Poz. 883).”

Prezentacja firmy

Specjalistyczna klinika dla zwierząt

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Weterynaria