Dziękujemy za korzystanie z infoPraca. Data wydruku 28/08/2016.

Asystent Kupca

Kraków, małopolskie

Marketing Investment Group S.A.

Opis stanowiska pracy

Pracując z nami będziesz odpowiedzialny za:

  • Wsparcie działu w prowadzeniu podstawowych operacji w zakresie zakupów konfekcji i akcesoriów od zagranicznych dostawców
  • Współpracę z dostawcami z krajów azjatyckich
  • Monitorowanie terminowości i jakości dostaw
  • Wykonywanie zadań operacyjnych związanych z procesem przygotowania produkcji
  • Odbieranie, wysyłanie i ewidencjonowanie paczek
  • Wsparcie działu w bieżących pracach

Wymagania

Jesteś kandydatem, którego szukamy, jeśli:

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (preferowane kierunki: handel międzynarodowy, ekonomia, międzynarodowe stosunki gospodarcze)
  • Dobrze obsługujesz komputer (w szczególności program Excel)
  • Bardzo dobrze znasz język angielski w mowie i piśmie
  • Posiadasz wysokie zdolności organizacyjne oraz umiejętności analityczne
  • Cechuje Cię komunikatywność i umiejętność pracy w zespole

Co możemy Ci zaoferować:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Ciekawą pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Możliwość wyjazdów zagranicznych
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Realną możliwość rozwoju w kierunku zakupów
  • Możliwość zdobycia wiedzy i doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej firmie działającej w branży modowej

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych do celów niezbędnych do procesu rekrutacji (Ustawa o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1997 r. Dz. U. 133, poz. 883)”.

Grupa MIG to Firma, która z pasją od ponad 25 lat działa na polskim rynku odzieżowo-obuwniczym,... a od kilku lat również za granicą kraju. Z sukcesem rozwijamy prężnie działające sieci salonów Sizeer, 50 style, Timberland oraz Symbiosis. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem marek New Era, O'neill, Lotto, Head, Confront, Feewear, linii obuwniczej Lacoste i wielu innych. Dzięki ciężkiej pracy tysiąca zaangażowanych osób, które tworzą nasz zespół, udało nam się zdobyć zaufanie klientów w całej Polsce.  Rozwiń

Ostatnia aktualizacja:
26/02/2016
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Zakupy