Opis stanowiska pracy

- wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu zgodnie z wewnętrznymi regulacjami,
- opieka nad obiegiem i archiwizacją dokumentów,
- weryfikacja nieprawidłowości, uzgadnianie kont,
- wsparcie zespołu w realizacji procesów księgowych,
- aktywny udział w zadaniach cyklicznych i pozostałych czynnościach administracyjno-księgowych.

Wymagania
- wykształcenie kierunkowe,
- znajomość języka angielskiego,
- mile widziana znajomość systemu MS Dynamics AX,
- umiejętność pracy w zespole i budowania relacji ze współpracownikami,
- doskonała organizacja pracy własnej,
- komunikatywność.

Prezentacja firmy

IDEMIA, a world leader in digital security and identification technologi... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/06/2017
Wymiar etatu:
Niepełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Policealne
Wynagrodzenie
1PLN - 1PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca IT - Konsulting