Opis stanowiska pracy

Asystent księgowego prowadzącego księgi rachunkowe, lub asystent księgowego prowadzącego księgi przychodów i rozchodów. Stanowisko przygotowujące do funkcji samodzielnego księgowego.

Do zadań na tym stanowisku należeć będzie:

  • Weryfikacja, analiza i wprowadzenie dokumentów księgowych do systemu informatycznego.
  • Odpowiadanie na zapytania telefoniczne i mailowe.
  • Wspieranie pracy zespołu oraz księgowej prowadzącej nadzór.

Wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie/student.
  • Predyspozycje do pracy w księgowości.
  • Komunikatywność.
  • Umiejętność pracy w zespole.
  • Chęć uczenia się.

Mile widziane doświadczenie w pracy w outsourcingu usług księgowych oraz  znajomość języków obcych za wskazaniem na język angielski.

Prezentacja firmy

PACTUM Kancelaria Finansowa funkcjonuje od 20 lat na rynku. Zajmujemy si... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/02/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
3 miesące
Liczba wakatów:
2
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 500PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa