Asystent Kredytowy

Klient infoPraca.pl

Gdańsk, pomorskie

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Gdańsk

Nr Ref.: INFO/AK/Gdańsk

Zakres obowiązków:

  • Aktywna sprzedaż produktów finansowych na terenie sklepów Partnera Handlowego
  • Sporządzanie dokumentacji kredytowej
  • Profesjonalna obsługa klientów w punkcie kredytowym

Wymagania:

  • Umiejętność prowadzenia rozmowy sprzedażowej
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i podtrzymywaniu kontaktów
  • Motywację do osiągania celów
  • Dyspozycyjność (również w weekendy)
  • Doświadczenie w pracy z Klientem będzie dodatkowym atutem
  • Mile widziani studenci (studiów dziennych, wieczorowych, zaocznych)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia (podstawa i prowizja)
  • System szkoleń wdrażających do pracy
  • Pracę w pełnym wymiarze czasu pracy lub mniejszym w zależności od Twoich potrzeb
  • Możliwość zdobycia pierwszego doświadczenia zawodowego i rozwijania swoich umiejętności w strukturach firmy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.