Asystent Kosztorysanta /Kosztorysant Instalacji Sanitarnych

Matex Controls Sp. z o.o.

Łomianki /k.Warszawa/, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

• analiza zapytań ofertowych i dokumentacji technicznej w zakresie instalacji sanitarnych,
• sporządzanie ofert w zakresie instalacji sanitarnych,
• sporządzanie przedmiarów oraz kosztorysów ofertowych instalacji sanitarnych i mechanicznych,
• przygotowywanie zapytań ofertowych, zbieranie ofert, kalkulacje cenowe,
• ścisła współpraca w działami operacyjnymi w firmie,
• udział w wizjach lokalnych,
• współpraca z producentami i dostawcami.

Wymagania

• student ostatnich lat lub wykształcenie wyższe techniczne, preferowane kierunki Inżynieria Środowiska lub pokrewne
• dobra znajomość pakietu MS Office oraz programu AutoCad,
• umiejętność czytania rysunków technicznych,
• bardzo dobra organizacja pracy,
• umiejętność pracy pod presją czasu,
• dyspozycyjność,
• chęć dalszego pogłębiania wiedzy,
• znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Prezentacja firmy

Firma Matex Controls oferuje swoim Klientom kompleksowe usługi związane ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/12/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Analityka