ASYSTENT KOORDYNATORA TRANSPORTU

Prime Transport Sp. z o.o.

Otwock, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

PRIME Transport sp. z o.o. siedzibą w Otwocku jest średniej wielkości firmą transportową. W związku ze zwiększaniem liczebności floty pojazdów ciężarowych poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Otwock

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wiedzy z zakresu organizacji transportu międzynarodowego,
  • Znajomości zagadnień dotyczących czasu pracy kierowców,
  • Umiejętności bezproblemowej obsługi komputera,
  • Zdolności podejmowania szybkich decyzji,
  • Komunikatywnej znajomości j. angielskiego;
  • Dyspozycyjności.

Opis stanowiska pracy:

  • Wspieranie działań koordynatorów zarządzających pojazdami i kierowcami,
  • Koordynacja realizacji zleceń i kontakt z kierowcami,
  • Obsługa systemu informatycznego oraz telematycznego,
  • Rozliczanie tras kierowców

Oferujemy:

  • Szkolenia merytoryczne,
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole,
  • Wynagrodzenie adekwatne do osiąganych wyników pracy.

Prezentacja firmy

Informacje o naszej firmie: www.primetransport.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
21/03/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Logistyka, Praca Transport / Spedycja / Praca dla kierowców, Praca Motoryzacja / Automotive, Praca Inne, Praca Kadra zarządzająca