ManpowerGroup Sp. z o.o.

Asystent kontroli materiałowej

Miejsce pracy: Gliwice, Bytom, Katowice, Tarnowskie Góry

Kluczowe zadania na stanowisku:

  • Rejestracja zleceń pomiarowych
  • Realizowanie pomiarów na maszynach pomiarowych
  • Rejestracja wyników pomiarowych
  • Raportowanie problemów/wyników do inżynierów działu
  • Nadzór nad sprzętem kontrolno-pomiarowym

Oczekujemy od Ciebie:

  • Wykształcenia min. technicznego
  • Około roczne doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (mile widziane w firmie o profilu produkcyjnym)
  • Znajomość obsługi komputera (środowisko Windows)
  • Prawo jazdy kat. B

Możemy Ci zaoferować:

  • Pracę w międzynarodowej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku automotive
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, podpisywaną bezpośrednio z naszym klientem
  • Kontakt z nowoczesną technologią
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe wzbogacone o system premiowy
  • Wsparcie rozwoju zawodowego wraz z pakietem szkoleń
  • Benefity pozapłacowe (dofinansowanie do karty Multisport oraz opieki medycznej LuxMed)
  • Lekcje językowe finansowe przez pracodawce
Miejsce pracy: Gliwice

Oferta dot. pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials