Opis stanowiska pracy

  • Opracowywanie dokumentacji konstrukcyjnej 2D, 3D w zakresie instalacji elektrycznej i systemów elektronicznych pojazdów ciężarowych, przy wykorzystaniu programów wspierających projektowanie (SolidWorks, E3 Series ZUKEN).
  • Opracowanie dokumentacji interaktywnej przy wykorzystaniu najnowszych programów graficznych (Solid Works, Corel Draw, Solid Works Composer)
  • Analiza i aktualizacja dokumentacji konstrukcyjnej pod nadzorem konstruktora.
  • Udział w spotkaniach z jednostkami zewnętrznymi w celu zapewnienia jakości i nowoczesności wprowadzanych rozwiązań.

Oczekiwania od kandydatów:

  • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie elektryki, elektrotechniki lub elektroniki.
  • Znajomość zagadnień z zakresu projektowania oraz działania układów elektrycznych i elektronicznych w pojazdach samochodowych,
  • Dobra znajomość programu SolidWorks. Znajomość programu E3 series ZUKEN będzie dodatkowym atutem.
  • Sumienność i zaangażowanie w realizacji powierzonych obowiązków.
  • Uczciwość, lojalność, odpowiedzialność.
  • Znajomość j. angielskiego w praktyce będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność pracy w zespole.

Prezentacja firmy

Przedmiotem działalności Spółki jest: <br/> <br/>- produkcja i sprzedaż... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/06/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Elektronika / Telekomunikacja, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Motoryzacja / Automotive