Asystent Klienta Biznesowego - język francuski lub niemiecki

Goldman Recruitment.

Łódź, łódzkie

Goldman Recruitment jest firmą doradztwa personalnego wyspecjalizowaną w realizowaniu projektów rekrutacyjnych głównie w obszarze finansów metodą Search & Selection oraz Executive Search. Wąski profil działalności przekłada się na profesjonalne podejście do realizacji powierzonych nam projektów oraz na szybkość i skuteczność w działaniu.

Dla naszego Klienta - globalnego lidera w branży BPO/SSC poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Wynagrodzenie: atrakcyjne
Nr ref. 16651/ 0

Opis stanowiska:
• zapewnienie profesjonalnego i rzetelnego wsparcia dla Klienta biznesowego z Francji lub Niemiec,
• redagowanie pism, raportów, prowadzenie korespondencji w języku polskim oraz francuskim lub niemieckim,
• wsparcie przy organizacji i rozliczaniu podróży służbowych,
• zarządzanie kalendarzem spotkań,
• współpraca z partnerami zewnętrznymi.

Wymagania:
• bardzo dobra znajomość języka francuskiego lub niemieckiego
• bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• wykształcenie wyższe,
• nastawienie na wsparcie biznesu,
• umiejętność pracy w grupie,
• bardzo dobra organizacja pracy (prowadzenie kilku projektów jednocześnie) i umiejętność
• określania priorytetów.
Oferta:
• praca w prestiżowej organizacji w oparciu o umowę o pracę,
• atrakcyjne wynagrodzenie,
• profesjonalny rozwój w dynamicznie rozwijającej się organizacji,
• profesjonalne i międzynarodowe środowisko,
• możliwość zdobycia umiejętności, wiedzy i doświadczenia wśród rozpoznawalnych na rynku specjalistów,
• atrakcyjny pakiet socjalny: prywatna opieka zdrowotna, ubezpiecznie na życie, karta Multisport.