Asystent Kierownika Serwisu

Ventra Clima Sp. z o.o.

Mysłowice, śląskie

Opis stanowiska pracy

- realizacja i koordynacja prac serwisowych

- przygotowywanie ofert serwisowych wraz wykonywaniem kosztorysów i wycen

- przygotowywanie ofert przetargowych

- przygotowywanie rozliczeń prac serwisowych

- kontakt z klientami

Wymagania

- wykształcenia wyższego techniczne go o kierunku wentylacja i klimatyzacja lub pokrewne

- biegłe poruszanie się w programie kalkulacyjnym EXEL oraz pozostałych programach Office

- znajomość branży instalacyjnej HVAC

- czytania rysunków technicznych w programie AutoCad

- komunikatywność i samodzielność działania, odpowiedzialność, elokwencja w kontakcie z klientami

- prawo jazdy kat. B

Prezentacja firmy

Ventra Clima to firma z wieloletnim doświadczeniem i ugruntowaną pozycją... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Inne, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis