Asystent Kierownika Projektu

Adecco Poland Sp. z o.o.

Siedlce, mazowieckie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Siedlce

Dla jednego z naszych Klientów, prężnie rozwijającej się firmy z branży spożywczej, o ustabilizowanej pozycji na rynku, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: AKP/SDL/2015

Miejsce pracy: okolice Siedlec

Zakres obowiązków:

  • Bieżące wsparcie Kierownika Projektów w zakresie prowadzonych działań;
  • Koordynowanie prac działu technologicznego i działu sprzedaży;
  • Kontakt z klientami w zakresie prowadzonych prac technicznych;
  • Sprawowanie nadzoru nad uruchomieniem projektu na produkcji;
  • Współpraca z Działem Produkcji, Zaopatrzenia i Sprzedaży w zakresie prowadzonych projektów;
  • Doradztwo techniczne w zakresie oferowanego asortymentu;
  • Opracowywanie harmonogramów prowadzonych prac;
  • Nadzór nad jakością realizacji zadań przez dział produkcji w ramach prowadzonego projektu;
  • Koordynowanie działań uruchomienia produkcji;
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji projektowej.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe (preferowane Elektryka, Elektrotechnika, Elektronika lub pokrewne);
  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku w branży elektronicznej, elektrycznej lub pokrewne;
  • Umiejętność czytania dokumentacji technicznej i rysunku technicznego;
  •  Bardzo dobra znajomość języka angielskiego – kontakt z zagranicznymi klientami;
  • Umiejętność zarządzania projektami i efektywnego koordynowania działań;
  • Znajomość procesów technologicznych wyrobów elektronicznych, podzespołów indukcyjnych;
  • Bardzo dobra znajomość MS Office;
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość SAP;
  • Zaangażowanie w wykonywane obowiązki.

Nasz Klient oferuje:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na pełen etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach Firmy oraz zdobywanie nowych umiejętności;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia zawodowego;
  • Pakiet socjalny i narzędzia niezbędne do pracy;
  • Możliwość pracy w stabilnej, renomowanej firmie.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.