Asystent Kierownika Projektu

Dorin

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

• Przygotowywanie materiałów oraz uczestnictwo w spotkaniach projektowych,
• Nadzór i kompletacja dokumentacji związanej z projektem inwestycyjnym,
• Prowadzenie korespondencji z wykonawcami prac,
• Pomoc w prowadzeniu harmonogramu projektu inwestycyjnego,
• Koordynacja prowadzonych prac inwestycyjnych.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe (preferowane techniczne),
• Dobra znajomość obsługi programów Word, Excel, PowerPoint, Outlook, AutoCAD
• Znajomość języka angielskiego (komunikatywna),
• Precyzja i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań,
• Umiejętność samodzielnego rozwiązywania problemów i działania pod presją czasu.

Prezentacja firmy

Firma od 2010 roku świadczy usługi w zakresie kwalifikacji, walidacji i ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
02/06/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Kadra zarządzająca