Asystent Kierownika Projektu

DP System Sp. z o.o. Sp. k.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Opis stanowiska pracy:

Przedsiębiorstwo inżynierskie specjalizujące się w projektowaniu i budowie nowoczesnych układów automatyki programowalnej dla wszystkich działów przemysłu i gospodarki, poszukuje pracownika na stanowisko:

Asystent kierownika projektu
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

1. Wspieranie kierownika projektu w realizowaniu zadań projektowych.
2. Współpraca z firmami podwykonawczymi.
3. Tworzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej z zakresu elektryki i automatyki.
4. Tłumaczenia dokumentów z jęz. polskiego na angielski i z jęz. angielskiego na polski.
5. Organizacja biura, w tym obsługa urządzeń biurowych, koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji, organizacja spotkań;
6. Sporządzanie notatek służbowych i sprawozdań ze spotkań, narad technicznych i handlowych;

Oferujemy:
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Narzędzia niezbędne do pracy.
• Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
• Wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami i umiejętnościami.
• Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego , w temacie wiadomości wpisując: CV – Asystent kierownika.
Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”
Wymagania

Wymagania

• wykształcenie wyższe – mile widziane wykształcenie techniczne;
• bardzo dobra znajomość programów biurowych Pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint);
• znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2;
• mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki i automatyki;
• umiejętność logicznego i zwięzłego wyrażania myśli na piśmie;
• łatwość w sporządzaniu notatek i sprawozdań z prowadzonych narad, rozmów i negocjacji
• umiejętność pracy w zespole;
• odpowiedzialność i zaangażowanie;
• dyspozycyjność – praca na pełny etat;
• dobra organizacja pracy własnej.

Prezentacja firmy

DP System SP. z o.o. przedsiębiorstwo inżynierskie specjalizujące się ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/07/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria