Asystent kierownika projektu

DP System Sp. z o.o.

92-605 ŁÓDŹ, łódzkie

Opis stanowiska pracy

DP System Sp. z o.o.  przedsiębiorstwo inżynierskie specjalizujące się w projektowaniu i budowie nowoczesnych układów automatyki programowalnej dla wszystkich działów przemysłu i gospodarki, poszukuje pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

1.       Wspieranie kierownika projektu w realizowaniu zadań projektowych.

2.       Współpraca z firmami podwykonawczymi.

3.       Tworzenie dokumentacji wykonawczej i powykonawczej z zakresu elektryki i automatyki.

4.       Tłumaczenia dokumentów z jęz. polskiego na angielski i z jęz. angielskiego na polski.

5.       Organizacja biura, w tym obsługa urządzeń biurowych, koordynacja obiegu dokumentów i korespondencji, organizacja spotkań;

6.       Sporządzanie notatek służbowych i sprawozdań ze spotkań, narad technicznych i handlowych;

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Narzędzia niezbędne do pracy.
  • Szansę zdobycia cennego doświadczenia zawodowego.
  • Wynagrodzenie zgodnie z kompetencjami i umiejętnościami.
  • Pracę w młodym zespole w dynamicznie rozwijającej się firmie.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego do dnia 14.11.2014 roku, w temacie wiadomości wpisując: CV – Asystent kierownika.

Dziękujemy wszystkim kandydatom za przesłanie dokumentów. Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami, odpowiadającymi naszym wymaganiom.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – mile widziane wykształcenie techniczne;
  • bardzo dobra znajomość programów biurowych Pakietu Microsoft Office (Excel, Word, PowerPoint);
  • znajomość jęz. angielskiego na poziomie min. B2;
  • mile widziana znajomość podstawowych zagadnień z zakresu elektryki i automatyki;
  • umiejętność logicznego i zwięzłego wyrażania myśli na piśmie;
  • łatwość w sporządzaniu notatek i sprawozdań z prowadzonych narad, rozmów i negocjacji
  • umiejętność pracy w zespole;
  • odpowiedzialność i zaangażowanie;
  • dyspozycyjność – praca na pełny etat;
  • dobra organizacja pracy własnej.

Prezentacja firmy

DP System to nowoczesne przedsiębiorstwo inżynierskie specjalizuj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
03/11/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa