Asystent kierownika produkcji na przędzalni - Łódź.

Envistar Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Opis stanowiska pracy

 W związku z dynamicznym rozwojem Reverse Business Support Sp z o.o. poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Asystenta kierownika produkcji na przędzalni

Miejsce Pracy: Łódź - Dąbrowa

Obowiązki:

   • Zarzadzanie zespołem osób,

   • Optymalizacja i ciągłe udoskonalanie procesów produkcyjnych,

   • Maksymalne wykorzystanie zdolności produkcyjnej poprzez właściwy nadzór nad pracownikami i parkiem maszynowym,

   • Pomoc w planowaniu i nadzorze nad wykonywaniem założeń produkcyjnych,

   • Praca w systemie 3-zmianowym.

Wymagania

N I E Z B Ę D N E :

   • Wykształcenie min. Średnie,

   • Doświadczenie i wiedza z zakresu zarządzania produkcją,

   • Komunikatywność i dobra organizacja pracy,

   • Doświadczenie w obsłudze MS Office,

   • Umiejętność realizowania wyznaczonych celów w całym zespole,

   • Umiejętne rozwiązywanie problemów i konfliktów,

   • Myślenie i działanie w kategoriach przedsiębiorstwa,

   • Odpowiedzialność, niezawodność, samodzielność.

P O Ż Ą D A N E:

   • Doświadczenie w kierowaniu pracownikami.

Oferujemy:

   • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

   • Praca w miłym środowisku,

   • Wynagrodzenie podstawa + premia,

   • Możliwość podnoszenia kwalifikacji (szkolenia firmowe).

Osoby zainteresowane pracą na powyższym stanowisku prosimy o nadsyłanie ofert lub kontakt telefoniczny.

Oferty można także składać osobiście w naszym biurze w Łodzi, ul. Dąbrowskiego 225/243, lok. 217.

Prezentacja firmy

Przedsiębiorstwo Envistar Sp. z o.o. jako podmiot zatrudniający osoby ni... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/08/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
3
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Wynagrodzenie
2 000PLN - 2 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
1000
Branża / kategoria:
Praca Praca na produkcji