Asystent Kierownika Kontraktu/Kontroler Dokumentacji

MERCURY ENGINEERING POLSKA Sp.Z o.o.

Lubeka - Niemcy, zagranica

Opis stanowiska pracy

Mercury Engineering Polska jest firmą oferującą kompleksowe rozwiązania inżynierskie w realizacji inwestycji budowlanych. Uczestniczymy w kontraktach budowlanych na terenie całego kraju, jak również poza granicami.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Lubeka - Niemcy

Wymagania:

  • Perfekcyjna znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie;
  • Sporządzanie protokołów spotkań;
  • Kontrola dokumentacji;
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów;
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Umiejętność wykonywania obowiązków pod presją czasu;
  • Obsługa korespondencji;
  • Mile widziane wykształcenie budowlane kierunkowe;
  • Uczciwość, lojalność, rzetelność;
  • Dyspozycyjność.

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie.
  • Stabilne warunki zatrudnienia.
  • Bogaty pakiet socjalny.
  • Atrakcyjne warunki finansowe.
  • Możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.
  • Pracę na kontraktach zagranicznych w całej Europie.
  • Pomoc w relokacji pracownika.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty, które spełnią w/w oczekiwania.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV w języku niemieckim

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych, Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.) Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Prezentacja firmy

Mercury Engineering jest wiodącą europejską firmą inżynierską, of... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/03/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Tłumaczenia / Wydawnictwa / Redakcja, Praca Inne