Opis stanowiska pracy

Wsparcie Kierownika Robót/Budowy przy realizacji kontraktu budowa Bazy Lotniczej w Janowicach
Sporządzanie przedmiarów, kosztorysów, zapytań ofertowych,
Zarządzanie (monitorowanie i kontrola) dokumentacją budowlaną,
Wdrożenie systemu raportowania BHP
Analiza procesów budowlanych pod kątem logistyki dostaw materiałów Przygotowywania wdrażania usprawnień poprawiających wydajność oraz jakość,
Przygotowywanie layoutów placu budowy
Praca od zaraz, gwarantowana na czas realizacji kontraktu tj 12 m-cy

Wymagania

wykształcenie wyższe; absolwenci lub studenci ostatniego roku (ewentualnie studenci studiów zaocznych), wydziałów budownictwa lądowego
dyspozycyjność poniedziałek-sobota w godz.6.00-16.30,
Umiejętność obsługi komputera (pakiet Office), znajomość oprogramowania AutoCad
kreatywność,
znajomość języka angielskiego
mile widziane doświadczenie
Preferowane CV kandydatów z okolic Wałbrzycha

Prezentacja firmy

www.k-z.pl

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
16/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
od zaraz , czerwiec 2018 r.
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe inżynierskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 4 500PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
tak
Branża / kategoria:
Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Budownictwo / Praca na budowie