Gi Group Poland S.A.

Sprawdź nasze ogłoszenia i aplikuj już dzisiaj.

Nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia: 2010

ASYSTENT/-KA

Miejsce pracy: Warszawa

Dla naszego Klienta, towarzystwa funduszy inwestycyjnych poszukujemy kandydata do pracy na stanowisku:

Wymagania:

• komunikatywność i wysoka kultura osobista

• umiejętność organizacji pracy, operatywność, samodzielność, rzetelność i dokładność

• doświadczenie w kontaktach z Klientami (również w zakresie rozmów telefonicznych)

• doświadczenie w pracy na stanowisku Asystent/-ka, najlepiej w instytucji finansowej

• odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań i gotowość do wykonywania zadań w dodatkowym wymiarze czasu pracy

• znajomość języka angielskim w stopniu dobrym (w mowie i piśmie)

• biegła znajomość Outlook, Word, Excel, PowerPoint

• umiejętność obsługi urządzeń biurowych

Zakres obowiązków:

• bieżąca obsługa sekretariatu Spółki (m.in. obsługa korespondencji, obsługa spotkań, obsługa telefoniczna)

• wsparcie zarządu w koordynowaniu spotkań i kalendarza

• organizacja podróży służbowych

• przygotowywanie pism i dokumentów

• prowadzenie podstawowej korespondencji z Klientami

• obsługa administracyjna biura (m.in. koordynowanie zakupów artykułów biurowych)

• archiwizacja dokumentacji

Oferujemy:

• stabilne warunki pracy

• zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

• pakiet opieki medycznej

• możliwości rozwoju zawodowego

• niezbędne narzędzia pracy

• dołączenie do dynamicznie rozwijającej się organizacji z lokalizacją w samym centrum miasta

Dziękujemy za zainteresowanie ofertą i przesłaną aplikację.

Informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.