Dla naszego Klienta, prestiżowej instytucji kapitałowej, poszukujemy osoby na stanowisko:

asystent/ka

Nr ref.: 32772
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • nadzór nad prawidłową pracą Biura, w szczególności w zakresie obiegu dokumentów i informacji
  • zapewnienie szybkiego i sprawnego przepływu informacji pomiędzy Zarządem, a podlegającymi działami
  • koordynowanie agendy Prezesa: organizacja spotkań, zebrań, wyjazdów służbowych i konferencji
  • zapewnienie utrzymania estetyki biura
  • budowanie i utrzymywanie dobrych relacji wewnątrz organizacji oraz z partnerami biznesowymi
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej, w tym rejestracja, dystrybucja i archiwizacja
  • przygotowywanie dokumentacji: protokołowanie, przygotowanie materiałów informacyjnych, prezentacji i podsumowanie spotkań w języku polskim i angielskim
  • uczestniczenie w spotkaniach biznesowych wewnątrz i na zewnątrz firmy
  • tłumaczenia dokumentów z polskiego na angielski i języka angielskiego na polski
  • tworzenie notatek ze spotkań, raportów i prezentacji (także w j. angielskim)
  • monitorowanie zadań zleconych przez Prezesa Zarządu
  • przygotowywanie dokumentów związanych z posiedzeniami Zarządu (agenda, uchwały, wnioski, prezentacje danych)
  • organizowanie i koordynowanie podróży służbowych, dokumentów podróży oraz nadzór nad prawidłowym rozliczaniem podróży
  • udział w spotkaniach biznesowych i delegacjach

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy na stanowisku Asystentki Zarządu/Dyrektora Zarządzającego
  • umiejętność poprawnego redagowania tekstów oraz prowadzenia korespondencji formalnej
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, rzetelność, sumienność oraz dyskrecja
  • wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne oraz wysoka kultura osobista
  • efektywna praca pod presją czasu
  • elastyczność oraz dyspozycyjność

bardzo dobra znajomość programów pakietu MS Office (szczególnie Word, Excel, PowerPoint)

Oferta:
  • współpraca w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet benefitów

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)