Opis stanowiska pracy

Firma reprezentująca zagraniczną organizacje biznesową poszukuje kandydata/kandydatki na stanowisko Asystent/ka
Zadania:
- Redagowanie i tłumaczenie ofert
- Obsługa bieżącej korespondencji email, w tym wysyłka kampanii mailingowych
- Kontakty telefoniczne z klientami w celu zapewnienia szybkiego załatwienia wszystkich spraw
- Przepisywanie i redagowanie tekstów
- Wystawianie faktur i ich ewidencjonowanie
- Przygotowywanie raportów do aktualizacji bazy danych klientów
- Aktualizacja strony www
- Zarządzanie sklepem online

Wymagania

- wysoka efektywności
- dobra znajomość j. angielskiego (rozmowy telefoniczne po angielsku)
- ustalania priorytetów i pracy zgodnie z nimi
- wyznaczania sobie celów oraz efektywnej ich realizacji
- szybkiego uczenia się, otwartości
- interpersonalnych oraz asertywności
- ciągłego doskonalenia swoich metod pracy
- obsługi pakietu MS Office (Word, Excel, Power Point) oraz wyszukiwarek Internetowych (Google) Google drive
- mile widziani studenci!

Prezentacja firmy

Firma Proffice jest odpowiedzią na rosnące w szybkim tempie ceny wynajmu... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Czas trwania umowy
Szukamy osoby do stałej współpracy
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
11PLN - 15PLN / Hourly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa