Opis stanowiska pracy

EWL Group od 2007 roku zmienia europejski rynek pracy, oferując innowacyjne rozwiązania HR dla największych firm z kluczowych sektorów gospodarki. Dzięki doświadczeniu i kreatywnemu podejściu, jesteśmy niekwestionowanym liderem na rynku zatrudnienia pracowników z Azji i Europy Wschodniej.

Dołącz do rewolucji rynku zatrudnienia, jako:

Asystent/ka Zarządu
Miejsce pracy: Warszawa
(nr ref.:AZ/ewl/2018)

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna przede wszystkim za wsparcie bieżącej pracy Prezesa firmy, w szczególności polegające na:

  • wspieraniu organizacyjno-administracyjnym Zarządu w realizacji codziennych obowiązków;
  • redagowaniu  pism urzędowych, dbałości  o dokumenty firmowe, umowy i itp.;
  • przygotowywaniu raportów, prezentacji i tłumaczeń w języku angielskim i rosyjskim;
  • przygotowanie dokumentów i materiałów na spotkania oraz wyjazdy Zarządu;
  • wsparcie Zarządu we współpracy z partnerami z UE, Europy Wschodniej i Azji.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów;
  • wielozadaniowość i bardzo dobre umiejętności organizacyjne;
  • zaangażowanie oraz odpowiedzialność za powierzone zadania, dyskrecja;
  • wysokie umiejętności komunikacyjne i kultura osobista;
  • elastyczność i umiejętność dynamicznej priorytetyzacji zadań w zmieniającym  się środowisku pracy;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego, znajomość języka rosyjskiego będzie dodatkowym atutem;
  • biegła znajomość obsługi komputera –Office i sprzętu biurowego;
  • duża samodzielność, umiejętność radzenia sobie ze złożonymi zadaniami i pracą pod presją czasu;
  • proaktywna postawa;
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • ciekawą pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, na najszybciej rosnącym rynku usług HR w Polsce;
  • aktywny udział w unikalnym projekcie rewolucjonizującym polski i europejski rynek pracy;
  • możliwość pracy w młodym zespole w firmie o międzynarodowym zasięgu;
  • dużą samodzielność w działaniu i doskonałą, partnerską atmosfera pracy;
  • atrakcyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy;
  • prywatną opiekę medyczną i dofinansowanie karty MultiSport.

Wszystkim bardzo dziękujemy za przesłanie aplikacji, ale zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi Kandydatami.

Do aplikacji prosimy o dołączenie klauzuli o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji w firmie EWL Sp. z o.o. S.K. z siedzibą w Warszawie przy Al.Jerozolimskich 144, zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm.".

Prezentacja firmy

EWL Group (dawniej East West Link) od ponad 10 lat rekrutuje dla Państwa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/01/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Tylko praktyki
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat