Opis stanowiska pracy

Do obowiązków kandydata będzie należeć: obsługa członków Zarządu Spółki, zarządzanie procesem obiegu dokumentacji, organizacja spotkań na terenie biura, obsługa połączeń przychodzących, zamawianie artykułów biurowych

Wymagania

Od kandydatów oczekujemy biegłej znajomości j. angielskiego w mowie I piśmie  oraz doświadczenia na podobnym stanowisku.

Idealny kandydat jest osobą bardzo dobrze zorganizowaną, komunikatywną, o pogodnym usposobieniu, lubiącej pracę z ludźmi, gotową do podejmowania ciekawych wyzwań.

Firma gwarantuje komfortowe warunki pracy w nowym budynku, możliwość pracy w międzynarodowym środowisku oraz atrakcyjne wynagrodzenie.

Informujemy, iż skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Robot Aviation jest międzynarodową firmą zajmującą się projektowa... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
28/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Kadra zarządzająca, Praca Administracja biurowa, Praca Inne