Asystent/ka Zarządu

HRK S.A.

Warszawa, mazowieckie

HRK S.A.
Asystent/ka ZarząduMiejsce pracy: Warszawa
Zadania:
  • zapewnienie sprawnego funkcjonowania Zarządu
  • umawianie spotkań Zarządu z potencjalnymi klientami firmy
  • administrowanie dokumentacją oraz przepływem informacji
  • prowadzenie rejestru umów i faktur
  • organizowanie spotkań wewnętrznych i podróży służbowych
  • kontakt z instytucjami, podwykonawcami i Klientami firmy
  • prowadzenie sekretariatu i zaopatrywanie biura w materiały
  • wykonywanie bieżących zadań zlecanych przez Zarząd

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość Power Point i Excel
  • bardzo dobre zdolności organizacyjne
  • samodzielność, inicjatywa,
  • bardzo dobra organizacja pracy, dbanie o szczegóły, szukanie rozwiązań,
  • otwartość, komunikatywność

Oferujemy:

  • ciekawą, pełną wyzwań pracę
  • samodzieloność w działaniu
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwości rozwoju
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.