Asystent/ka Zarządu

PLTaxi Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

Opis stanowiska pracy

Jeśli od swojej pracy oczekujesz spokoju, benefitów i służbowego samochodu – nie Ciebie szukamy!

Twój profil:

Szukamy osoby, która cały czas chce sie uczyć i doskonalić, lubi efektywnie pracować, a wyzwania i szanse na rozwiązywanie problemów w kreatywny sposób są jej motorem napędowym.

- Spełniasz sie działając na pełnych obrotach
- Masz odwagę, by zrobić cos samodzielnie i przekonać innych do wartości Twojego rozwiązania
- Czerpiesz satysfakcje z bycia pomocnym
- Angażujesz sie w to co robisz i wierzysz w sukces projektów, za które jesteś odpowiedzialna/y
- Lubisz prace z ludźmi
- Nowości są dla Ciebie powiewem świeżości
- Internet nie jest Ci obcym medium, a dobrym znajomym
- Dobrze rozporządzasz własnym czasem
- Jesteś otwarta/y w komunikacji
- Biegle znasz język angielski w mowie i piśmie
- Posiadasz analityczny umyśl

Obowiązki:

- Projekty
- Burze mózgów
- Testowanie rozwiązań pod katem szukania i rozwiązywania problemów
- Aktywne wsparcie w realizacji
- Research Internetowy
- Dbanie o komfort pracy w firmie

Prezentacja firmy

Inteligentny system PLTAXI znajduje taksówkę za pasażera. Bezpośr... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
29/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa zlecenia
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat