Opis stanowiska pracy

Renomowana firma zajmująca się projektowaniem oraz budową stoisk targowych, CONDIX MESSE w Mrowinie poszukuje osoby na stanowisko Kierownika stolarni / majstra.

1. Zakres obowiązków:
- Koordynacja produkcji na stolarni
- rozliczanie podległego zespołu
- planowanie produkcji w oparciu o dokumentację projektową
- dbanie o porządek na produkcji
- nadzór nad parkiem maszyn
- rekrutacja nowych pracowników
- uczestniczenie w procesie produkcyjnym
- wdrażanie nowych rozwiązań
- współpraca z project managerami

2. Zasady:
- praca w godzinach 7:00-15:45

3. Oferujemy:
- pracę na stanowisku kierowniczym
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o prace na pełny etat
- możliwość rozwoju zawodowego
- atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o podstawę 3 500,00 – 10 000,00 Netto plus dodatki
- narzędzia do pracy telefon służbowy, komputer, samochód

Wymagania

- zorganizowanie
- punktualność
- komunikatywność
- samodzielność/inicjatywa
- gotowość do wyjazdów służbowych zagranicznych
- umiejętność czytania rysunku technicznego,
- minimum roczne doświadczenie w pracy na stanowisku stolarza (wyuczony zawód),
- dokładność, precyzja i samodzielność w pracy,
- prawo jazdy kat. B,

Prezentacja firmy

CONDIX Messe is a daughter company of CONDIX S.A. which is an industrial... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
08/02/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Wynagrodzenie
4 500PLN - 12 000PLN / Monthly (Brutto)
Premie, dodatki:
Tak
Branża / kategoria:
Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca Finanse, Praca Obsługa klienta, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa