Dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Asystent/ ka Zarządu

Nr ref.: 40815
Praca stała
Lokalizacja: Kozietuły

Zakres obowiązków:
  • wspieranie Zarządu w realizacji codziennych obowiązków
  • organizacja i obsługa spotkań
  • zarządzanie kalendarzem spotkań przełożonych
  • przygotowywanie raportów, prezentacji i tłumaczeń w języku angielskim
  • przygotowanie dokumentów i materiałów na spotkania oraz wyjazdy przełożonych
  • współpraca z instytucjami oraz Klientami Spółki
  • organizacja pozostałych spraw bieżących

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • biegła znajomość języka angielskiego- warunek konieczny
  • dwa lata soświadczenie na stanowisku Asystentki przy wyższej kadrze zarządzającej
  • samodzielność w podejmowaniu decyzji, dynamizm w działaniu oraz skuteczność
  • wysoka kultura osobista i biznesowa postawaw

Oferta:
  • atrakcyjne warunki zatrudnia
  • umowę o pracę
  • możliwość dalszego rozwoju w organizacji
  • dużą samodzielność w działaniu
  • możliwość aktywnego wykorzystania znajomości języka angielskiego w codziennej pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)